Bogdan Marian Aldea, cunoscut drept Bogdan de la „Ploiești”, a recurs la prima operație estetică. Manelistul a cerut ajutorul unui medic estetician pentru a scăpa de complexul pe care îl avea.
Bogdan de la Ploiești și-a uimit fanii. El a apelat la prima intervenție estetică. Manelistul este foarte activ în mediul online și și-a surprins susținătorii cu ultima postare de pe Instagram. Cum arată îndrăgitul cântăreț, după ce și-a făcut prima operație de acest fel.
Citeste si: Cine este soția lui Bogdan de la Ploiești?! Cum s-a dat artistul de gol pe Tiktok că ar avea copil
Tânărul este în prezent unul dintre cei mai cunoscuți și apreciați artiști din țara noastră. El a decis să-și facă o îmbunătățire. Cum și-a făcut schimbarea, s-a afișat pe rețelele de socializare.
Bogdan de la Ploiești a recurs la operațiile estetice
Îndrăgitul artist Bogdan de la Ploiești este foarte activ pe paginile de socializare și împărtășește multe momente cu urmăritorii lui. Astăzi, cântărețul și-a surprins toți fanii cu ultima postare de pe Instagram.
Citeste si: Cine e primul concurent eliminat în 2022 de la "Puterea Dragostei"
Lăutarul a urcat pe internet o fotografie înainte de intervenția estetică, iar apoi o altă imagine cu el după operație. Ei bine, chiar dacă nimeni nu se aștepta, artistul a ales să își facă o schimbare la nivelul feței.
Citeste si: Bianca Comănici în brațele lui Bogdan de la Ploiești. Mesajele au curs pe rețelele de socializare
Bogdan a recurs la o intervenție chirurgicală la nas. Bogdan de la Ploiești a ales să își facă o operație de rinoplastie. Până acum, artistul nu le-a lăsat de înțeles fanilor că ar vrea să schimbe ceva la aspectul lui.
Bogdan de la Ploiești și-a șocat urmăritorii de pe rețele de socializare, iar fanii sunt nerăbdători să vadă și rezultatul după ce operația se va vindeca.
„Sunt aici ca să-ți transmit informația în timp real” - Relatează adevărul și duce mai departe tehnicile învățate în cadrul Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării, Universitatea din București. Cu trei ani de licență și doi ani de master, plus experiența acumulată în presă, se declară o adevărată jurnalistă.
„Asta mi-am dorit să fac dintotdeauna. Sunt o persoană cu bun simț, iubesc ceea ce fac, iubesc oamenii, animalele, natura și lucrurile frumoase. Ca un jurnalist adevărat, citesc și sunt preocupat de dezvoltarea personală. Sunt aici pentru mine, pentru tine, pentru voi, pentru a face ca lucrurile să funcționeze cum trebuie în țara noastră"
Georgiana Balaban ocupă funcția de traffic manager.