Circulatie blocata pe DN1 pe sensul inspre Bucuresti. politistii deviaza traficul pe DN1A

Circulatia rutiera pe DN 1 Brasov - Ploiesti, pe sensul de coborare dinspre munte, este ingreunata, intre Azuga, Busteni si Sinaia circulandu-se in coloana, anunta Centrul Infotrafic al Politiei Romane.

Editor: Catalin Patru luni 26 decembrie 2016 , 18:35

DISTRIBUIE
acest articol
DIMENSIUNE
TEXT ARTICOL
Aa - Aa+

Potrivit sursei citate, din cauza numarului mare de masini, circulatia rutiera pe DN1, catre Ploiesti, se desfasoara ingreunat.

Intre statiunile Azuga, Busteni si Sinaia, pe sensul de coborare dinspre munte, se circula in coloana.

Citeste si: Motivul pentru care mama unui copil, care și-a pierdut viața la Revoluție, și-a dat foc în Poiana Brașov. Ce scria în biletul de adio- kanald.ro

Citeste si: Cătălin Botezatu a vorbit despre motivul pentru care Stephan Pelger s-a sinucis: „El avea probleme”- wowbiz.ro

Centrul Infotrafic al Politiei Romane informa ca, incepand cu ora 14.10, din cauza aglomeratiei, a fost luata masura devierii circulatiei de pe DN1, dinspre Brasov catre Valea Prahovei, pe DN 1A Sacele- Cheia- Ploiesti.

De asemenea, a fost deviat traficul de pe DN 73A Rasnov- Predeal pe DN 73, fie catre Brasov si apoi spre Cheia pe DN1A, fie catre Pitesti pe DN73 si apoi spre Bucuresti pe autostrada A1.

 


Abonează-te pe


Clipul zilei pe stirilekanald.ro:
Te-ar putea interesa si