Cristi Borcea a apelat la ajutorul medicilor din Budapesta pentru a se trata de o boală delicată. Afaceristul a ajuns în Ungaria la doar o săptămână după ce a fost eliberat din închisoare.
Cristi Borcea a fost diagnosticat cu o boală delicată, dar nu a menționat despre ce este vorba exact. Fostul boss al lui Dinamo a declarat că singurul amănunt care îl interesează este să se facă bine.
Citeste si: Cum s-a pregătit Valentina Pelinel pentru eliberarea lui Cristi Borcea! Afaceristul a fost, cu siguranță, încântat EXCLUSIV
"Nu mă mai interesează fotbalul sau altceva în afara familiei mele și a sănătății mele.
Citeste si: VIDEO| Cristi Borcea a părăsit penitenciarul! Primele imagini cu el în libertate