Imagini superbe de la cununia religioasa a Andreei Raducan. Fosta gimnasta a purtat o rochie de senzatie
Andreea Raducan si-a adjudecat medalia de aur in fata altarului! Astazi, fosta gimnasta a pasit in fata altarului pentru a obtine cel mai important statut din viata ei: acela de sotie! ##VIDEO29148##
Editor: Catalin Patru sâmbătă 15 octombrie 2016 , 19:33
Andreea Raducan a lasat deoparte costumul de gimnasta pentru a imbraca rochia de mireasa. Si-a ales un mire cu un nume ce parca anunta vremurile de tandreturi si iubire. "Va veni si ea acum si va fi o aparitie frumoasa cum te astepti sa arate va fi in alb asta e cert si asigur va fi cea mai frumoasa mireasa din lume", a spus ginerele, plin de emotii.
"Ma bucur pentru ea. E momentul vietii ei. Sa se bucure in fiecare zi de ceea sce are impreuna cu cei din jurul ei", i-a transmis si Nadia Comaneci.