O gluma proasta, la un pas de a se transforma intr-o tragedie! Un baietel de 8 ani a intrat in coma dupa ce o bucata de beton l-a lovit in plin. Ce s-a intamplat
O glumă proastă, făcută la joacă, a fost la un pas să se termine cu o tragedie! Un băieţel de 8 ani este în comă profundă după ce, o bucată de beton l-a lovit în plin. Cel mai probabil, copiii cu care era afara ar fi împins-o, spun vecinii. Vă avertizăm că urmează imagini şi informaţii care vă pot afecta emoţional! ##VIDEO26052##
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/35040/16572856/1/media-147499140984202400.jpg?width=900&height=536)