O soprana celebra a ramas impresionata de vocea fetitei doctorului Radu Zamfir, eroul din Apuseni: „Are un timbru special”
Deja este o mica vedeta printre copii, insa aspira la o cariera artistica demna de celebrul ei tata. Nu este atrasa de lumea virtuala, cat este interesata de cantece, pe care le interpreteaza dumnezeieste. Lavinia, fetita de 10 ani a medicului Radu Zamfir, isi slefuieste talentul innascut la scoala uneia dintre cele mai cunoscute soprane din Romania, Anca Parlog.
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/35040/17179844/1/f-1-15-465x390.jpg?width=900&height=583)