Rapperul canadian Smoke Dawg, fost colaborator al lui Drake, a fost impuscat mortal in Toronto

Rapperul canadian Smoke Dawg, in varsta de 21 de ani, fost colaborator al lui Drake, a fost impuscat mortal sambata noapte, in Toronto.

Author: C.I.P. luni 02 iulie 2018 , 11:55

DISTRIBUIE
acest articol
DIMENSIUNE
TEXT ARTICOL
Aa - Aa+

Politia a transmis ca rapperul este unul dintre cei doi barbati impuscati mortal in centrul orasului, in fata unui club de noapte, potrivit The Hollywood Reporter.

Autoritatile i-au identificat pe Jahvante Smart (Smoke Dawg), in varsta de 21 de ani, si Ernest Modekwe, in varsta de 28 de ani.

Citeste si: Georgiana Lobonț și Marcela Fota, schimb de replici în public. Ce și-au spus cele două artiste la ultima lor întâlnire- kanald.ro

Citeste si: „Am trăit degeaba” Gina Matache, mesaj tranșant. Nu a mai putut suporta- wowbiz.ro

Rapperul Drake a publicat o fotografie in care apare alaturi de Smoke Dawg, impreuna cu un mesaj in care isi exprima regretul si speranta ca "pacea va cuprinde orasul nostru".

Politia a transmis ca atacul armat, in care o femeie a fost ranita, a avut loc inainte de ora locala 20.00. 


Abonează-te pe


Partenerii nostri
Clipul zilei pe stirilekanald.ro:
Te-ar putea interesa si