Tragedia în care doi doi tineri în vârstă de 20 și 22 de ani au murit arși de vii în mașină a avut loc în cursul nopții trecute, în jurul orei 02:28, pe DJ 205C, în comuna Vârteșcoiu, în județul Vrancea. În accident a fost implicat un autoturism. Doi tineri au murit arși de vii...