Veste uriașă pentru fanii Rapidului: Mircea Lucescu va prelua echipa
Acționarul echipei Rapid București și totodată primarul Sectorului 1, Dan Tudorache, a anunțat oficial că Mircea Lucescu va veni la echipă în funcția de manager general.
![Veste uriașă pentru fanii Rapidului: Mircea Lucescu va prelua echipa](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/567/20053858/1/lucescu-zenit.jpg?width=900&height=685)
Acționarul echipei Rapid București și totodată primarul Sectorului 1, Dan Tudorache, a anunțat oficial că Mircea Lucescu va veni la echipă în funcția de manager general.
În vârstă de 74 de ani, Mircea Lucescu este aproape să devină noul manager general al echipei din Giulești.
Acționarul echipei Rapid București și totodată primarul Sectorului 1, Dan Tudorache, a anunțat oficial că Mircea Lucescu va veni la echipă în funcția de manager general.
Citeste si: România, victorie cu Senegal, de Ziua Naţională, scor 29-24, în grupa C, la Campionatul Mondial din Japonia
Citeste si: Bebe la 1 luna – dezvoltarea bebelusului si sfaturi pentru parinti- catena.ro
Citeste si: Malmo: Statuia fotbalistului Zlatan Ivrahimovici a fost vandalizată
Citeste si: La mulți ani, România! Ce mesaje au vedetele de 1 Decembrie VIDEO
Invitat în cadrul unei emisiuni televizate, Răzvan Lucescu, fiul lui Mircea Lucescu, s-a arătat sceptic în ceea ce privește posibilitatea ca tatăl său să reprezinte clubul din Giulești.
”Eee.. o să vină la Rapid... Voi nu aveți altceva de făcut pe acolo. (râde) Cine a scos povestea asta, tu (n.r.- moderatorul emisiunii) sau domnul Copos?”, a fost reacția lui Răzvan Lucescu.
Acționarul echipei Rapid București și totodată primarul Sectorului 1, Dan Tudorache, a anunțat oficial că Mircea Lucescu va veni la echipă în funcția de manager general.
Știre în curs de actualizare.