Ambii soți au suferit răni destul de serioase.
„Scene șocante s-au derulat aseară, într-un cartier din Iași. Doi soți, aflați în plin proces de divorț, s-ar fi înjunghiat reciproc. Apoi, femeia s-a urcat în mașină și a condus până într-o parcare din apropiere, de unde a sunat la 112. Vă avertizez, urmează imagini și informații cu un puternic impact emoțional”.
Citește și: O femeie a fost înjunghiată în piept, în propria mașină, în Iași