A lasat-o dimineata la cresa, dar nu credea ca e ultima oara cand o s-o mai stranga in brate! Ce a putut sa-i faca ingrijitoarea unei fetite de doar un an si doua luni!

O fetita in varsta de un an si doua luni din Republica Moldova a avut un parte de un sfarsit tragic dupa ce a fost ucisa chiar de ingrijitoarea de la cresa!

Author: G. S. vineri 08 iunie 2018 , 18:26

DISTRIBUIE
acest articol
DIMENSIUNE
TEXT ARTICOL
Aa - Aa+

Totul s-a intamplat in Israel, acolo unde parintii micutei Yasmin locuiau.

Yasmin, fetita in varsta de un an si doua luni a fost omorata pe data de 16 mai, scrie observator.tv. Aceasta a fost asfixiata de ingrijitoare din motive momentan necunoscute.

Citeste si: Informația momentului pentru toți românii. Marius Budăi a anunțat ce se întâmplă cu vârsta de pensionare- kanald.ro

Citeste si: „Nu este ok” Toți au observat asta în ultimele imagini postate de Gina Matache și fostul ginere- wowbiz.ro

"Nici nu merita a-i spune doamna, cu toate ca e mama a 2 copii, are copil de 4 ani si unul de un anisor care era intr-o grupa cu Yasminelu, se jucau impreuna", a declarat Svetlana Vintea, bunica victimei.

Din primele cercetari, s-a crezut ca fetita a murit din cauze naturale, insa dupa ce au fost verificate imaginile de pe camerele de supraveghere, anchetatorii au avut parte de un soc.

"Cel care a facut asta cu fetita mea nu este om, este un monstru, un monstru adevarat.

Vreau sa-si petreaca tot restul vietii in inchisoare si sa simta ceea ce simt si eu", a declarat mama fetitei, Dorina Vintea.


Abonează-te pe


Clipul zilei pe stirilekanald.ro:
Te-ar putea interesa si