Accident dramatic în Bucureşti! O maşină a căzut în râul Dâmboviţa. Salvatorii sunt la faţa locului

Accident dramatic în Bucureşti! O maşină a căzut în râul Dâmboviţa. Salvatorii sunt la faţa locului

Accident grav în Bucureşti! Un autoturism a căzut în râul Dâmboviţa, pe Splaiul Independenţei în zona Facultăţii de Educaţie Fizică şi Sport.

La faţa locului acţionează scafandrii şi prezente două echipaje SMURD si o atospecială pentru stingerea incendiilor.

Au fost găsite două persoane care au iest singure pe mal, una din ele suferind de hipotermie. O femeie în vărstă de 28 de ani a fost transportată la Spitalul Universitar, informează ISU.

Sursa: stiripesurse.ro


Autor
Îți Recomandăm Și...
Parteneri