Aglomeratie cum nu s-a mai vazut in Romania! Coloana de masini de zeci de kilometri in drumul spre munte
S-a stat in trafic mai ceva ca la cozile de dinainte de '89! Mii de oameni au profitat de mini-vacanta de 1 Decembrie si au ales sa iasa din tara sau sa petreaca la munte câteva zile. insa traficul pe Valea Prahovei si spre punctul de frontiera de la Nadlac a fost un cosmar fara sfârsit pentru soferi.
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/35040/17421697/2/kanal-d-2017-1130-1854-27.jpg?width=900&height=424)