Alexandru a ales să se despartă de Bianca și să părăsească competiția, pe motiv că stare lui  de sănătate a avut de suferit în urma relației cu Bianca.

Laurențiu este gata să o cucerească pe Bianca

”N-o să-ți faci cuplu în casa asta, n-o să te las în mâinile Aisei.”, a spus Bianca.

”Atât am vrut să aud, Bianca.”,

a spus satisfăcut Laurențiu.

Citește și: “Casa iubirii” a poziționat Kanal D pe primul loc în preferințele publicului Comercial și din întreaga țară

Bianca a mers în casa băieților, acolo unde a părut foarte bine dispusă și pusă pe glume. Concurente a ajuns la concluzia că este foarte greu să ai un cuplu în casa iubirii.

”Încearcă Laurențiu, uite, bagă inelul. ”, a spus Bianca.

Citeste si: Ce sa puneti in geanta de maternitate? Elemente esentiale pentru momentul nasterii- catena.ro

Citeste si: Cum arăta casa lui Paris Hilton înainte de a fi făcută scrum de incendiile din Los Angeles. A fost cumpărată în 2021, cu 8,4 milioane$- antena3.ro

Citeste si: Cel mai scump oraș din lume este în Europa. Chiria este cu 340% mai scumpă decât în București- stirileprotv.ro

Citește și: VIDEO- Erisa a părăsit Casa Iubirii cu regrete: „Aș fi putut forma un cuplu cu Ionuț”/ Concurenta, despre conflictul cu Aisa

Radu nu vede cu ochi buni atitudinea Biancăi și i-a aruncat replici tăioase. Rămâne de văzut dacă Bianca și Laurențiu vor forma un nou cuplu în ” Casa Iubirii”.

Erisa a părăsit Casa Iubirii cu regrete: „Aș fi putut forma un cuplu cu Ionuț”

Erisa și-a deschis sufletul și a vorbit despre dorința ei înainte de a pleca din competiție, aceea de a-l cunoaște pe Ionuț cât mai bine. Concurenta a vorbit și despre conflictul cu Aisa.

Citește și: Radu face un gest uluitor la adresa Cristinei, iar concurenta reacționează neașteptat

Erisa, concurenta eliminată din Casa Iubirii, a vorbit despre experiența sa în concurs, despre conflictul avut cu Aisa, dar și despre dorința ei, aceea de a avea o relație cu Ionuț.

Erisa a dezvăluit, în emisiunea „Culisele iubirii”, că se va întoarce în Olanda pentru a-și termina studiile.

„Aș fi putut forma un cuplu cu Ionuț”

Erisa nu s-a cuplat cu niciun băiat din emisiune, dar, cu toate acestea, ea a dezvăluit cu cine i-ar fi plăcut să fie într-o relație. Se pare că Ionuț i-a stârnit curiozitatea și ar fi vrut să-l cunoască mai bine.

Citeste si: Andreea Bănică a ajuns pe mâinile medicilor, după ce starea ei de sănătate s-a agravat. Ce spune artista despre cum s-a manifestat gripa la ea. „Testul universal are o linie puțin vizibilă.”- kfetele.ro

Citeste si: Virginia și Patrick au câștigat Casa iubirii, sezonul 3. Finaliștii, primele declarații: "E un sentiment unic"- radioimpuls.ro

Citeste si: Fabrici închise și concedieri masive, în România: Mii de angajați au rămas deja fără loc de muncă. Disponibilizările anunțate în 2025- antena3.ro

Citește și: Alexandru, atac de panică în "Casa Iubirii" după despărțirea de Bianca. "Am stări de vomă, mi-au apărut bube"

„Nu pot să spun că sunt supărată pe Ionuț, pentru că a făcut ceea ce a simțit, mi-a zis și în gală că așa este jocul și el joacă bine.

Aș fi putut forma un cuplu cu Ionuț, dacă el ar fi vrut. Ionuț este un bărbat adevărat, matur, inteligent, vede totul în detalii. Nu se bagă de dragul de a intra în subiecte, chiar are un punct de vedere și îl susține foarte frumos și corect. Dintre toți băieții cel mai mult îmi place de Ionuț", a declarat Erisa, la „Culisele iubirii”.


Abonează-te pe


Partenerii nostri
Clipul zilei pe stirilekanald.ro:
Te-ar putea interesa si