Andreea Pirui de la „Puterea Dragostei” - dans lasciv în benzinărie. Fanii au rămas muți de uimire

Andreea Pirui de la „Puterea Dragostei” uimește din nou. De data aceasta, blondina a dansat provocator într-o benzinărie din Capitală.

Andreea de la „Puterea Dragostei” a stârnit controverse în mediul online. Fanii emisiunii i-au criticat dansul lasciv făcut de blondină într-o benzinărie. Părerile au fost împărțite, așa că unii urmăritori i-au apreciat stilul de dans și au felicitat-o pe blondină.

andreea pirui de la puterea dragostei dans lasciv
Pirui - dans lasciv în benzinărie.
(sursa foto: Instagram)

Pirui a făcut senzație cu dansul ei, dar și cu formele ei voluptoase. Îmbrăcată într-un costum negru mulat cu o haină albă de blană, Andreea Pirui și-a făcut mișcările de felină pe o manea cunoscută.

Citeste si: De ce s-au despartit, de fapt, Andreea Pirui si Marius de la Puterea dragostei? "Asta a pus capac!"

Andreea Pirui de la „Puterea Dragostei”- sărbători alături de familie și de prieteni

Andreea Pirui a petrecut sărbătorile în sânul familiei. Fosta concurentă a emisiunii de la Kanal D este singură în prezent. Ea si Marius de la „Puterea Dragostei” s-au despărțit în urmă cu doar câteva luni.

Citeste si: Andreea Pirui de la „Puterea Dragostei”, ipostaze incendiare! Cum și-a etalat corpul de invidiat

Cei doi au fost diagnosticați cu virusul Sars-cov-2, au stat împreună în izolare, apoi s-au vindecat și s-au despărțit.


Editor web

„Sunt aici ca să-ți transmit informația în timp real” - Relatează adevărul și duce mai departe tehnicile învățate în cadrul Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării, Universitatea din București. Cu trei ani de licență și doi ani de master, plus experiența acumulată în presă, se declară o adevărată jurnalistă.

„Asta mi-am dorit să fac dintotdeauna. Sunt o persoană cu bun simț, iubesc ceea ce fac, iubesc oamenii, animalele, natura și lucrurile frumoase. Ca un jurnalist adevărat, citesc și sunt preocupat de dezvoltarea personală. Sunt aici pentru mine, pentru tine, pentru voi, pentru a face ca lucrurile să funcționeze cum trebuie în țara noastră"

Georgiana Balaban ocupă funcția de traffic manager.

Îți Recomandăm Și...