Andreea Pirui de la „Puterea Dragostei” și-a uimit fanii din nou. Fosta concurentă a emisiunii de la Kanal D s-a pozat într-un body animal print și a făcut furori pe internet.
Andreea Pirui, apariție sexy chiar pe contul ei oficial de Instagram. Deși în termometre sunt grade cât mai puțin, ba chiar cu minus, Pirui este mai dezbrăcată ca niciodată. Focoasa blondină s-a pozat într-un body sexy cu imprimeuri animal print. Urmăritorii blondinei au reacționat imediat.
Citeste si: Marinescu de la „Puterea Dragostei”, declaraţii şoc despre Aya! Ce secrete se ascund în casa iubirii
Andreea Pirui de la „Puterea Dragostei”- singură de sărbători
Pirui nu și-a găsit jumătatea după ce s-a despărțit de Marius de la „ Puterea Dragostei ”. De mai bine de o lună de zile, Marius și Andreea Pirui și-au spus adio.
Andreea și Marius de la „ Puterea Dragostei ” s-au cunoscut în cadrul show-ului televizat de la Kanal D. Cuplul s-a mutat împreună și au avut o relație de mai bine de un an de zile. Cei doi îndrăgostiți s-au luptat chiar și cu virusul COVID-19 împreună. Marius și Pirui au fost infectați cu virusul Sars-Cov-2 și au luat tratament pentru a se vindeca.
Tinerii au stat împreună timp de două săptămâni, izolați la domiciliu.„Sunt aici ca să-ți transmit informația în timp real” - Relatează adevărul și duce mai departe tehnicile învățate în cadrul Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării, Universitatea din București. Cu trei ani de licență și doi ani de master, plus experiența acumulată în presă, se declară o adevărată jurnalistă.
„Asta mi-am dorit să fac dintotdeauna. Sunt o persoană cu bun simț, iubesc ceea ce fac, iubesc oamenii, animalele, natura și lucrurile frumoase. Ca un jurnalist adevărat, citesc și sunt preocupat de dezvoltarea personală. Sunt aici pentru mine, pentru tine, pentru voi, pentru a face ca lucrurile să funcționeze cum trebuie în țara noastră"
Georgiana Balaban ocupă funcția de traffic manager.