La ultima gală a competiției, Mădălin a fost cel care a părăsit competiția. În această săptămână un nou concurent a pășit în casa fetelor. Andrei le-a cucerit pe fete încă din momentul în care a pășit pe scări. Cu toate acestea va rămâne de văzut dacă cea pe care o place își va dori să îl cunoască mai bine.
Citeste si: Surpriză la "Puterea Dragostei". Ce concurenți au părăsit competiția
Cine este Andrei?
Andrei a făcut cunoștință cu toate fetele din casă, iar acestea au fost curioase să afle cât mai multe despre el care le-a spus că abia aștepta să intre în casă pentru a le cunoaște.
Andrei are 20 de ani, este în zodia Gemeni, la fel ca Daniela, și vine din Drobeta Turnu Severin. Tânărul a declarat că printre preferatele sale se află Naba și Adriana, dar a spus că își dorește foarte mult să se căsătorească și să aibă copii.
Citeste si: Bebe la 1 luna – dezvoltarea bebelusului si sfaturi pentru parinti- catena.ro
Citeste si: Suspectul crimei din Brăila a mărturisit tot ce s-a întâmplat în cabinetul stomatologic! Ce confesiune i-a făcut Marina Gavril înainte să fie omorâtă: "Mi-a zis că..."- wowbiz.ro
Tânărul a trebuit să aleagă o fată pentru a o invita la dans.
Fără să stea prea mult pe gânduri a ales-o pe Naba, celelalte concurente rămânând uluite de alegerea făcută de Andrei.
În timp ce dansau, Naba a părut foarte încântată de Andrei și au conversat, făcând schimb de priviri tandre.
Citeste si: Alexandra și Codruț de la Puterea Dragostei, probleme în paradis la scurt timp după împăcare? Mesajul câștigătoarei sezonului 3, în văzul tuturor: ”Să nu cerșești iubirea nimănui”