Astăzi, de la ora 18:00, la Kanal D2, în “Instinct de mamă”, Dramă totală pentru Yeliz

Evenimente neașteptate care vor capta atenția privitorilor se vor derula, astăzi, de la ora 18:00, într-un nou episod din serialul “Instinct de mamă”, la Kanal D2.

Este drama totala pentru Yeliz care a fost data afara din conacul familiei Aksoy, chiar de catre logodnicul ei. Yeliz nu se astepta la o astfel de pedeapsa din partea viitorului ei sot, chiar daca este constienta ca a gresit enorm atunci cand a incercat sa o acuze pe Hicran de furt.

Citește și: “Drumul tăcerii”, un nou episod plin de mistere, continuă astăzi, de la ora 15:00, la Kanal D2

Aliye, care solidarizeaza cu Yeliz, ambele dorindu-si cu ardoare ca Hicran sa plece definitiv din vietile lor, incearca sa intervina in avantajul logodnicei lui Emre, fara succes, insa. In plus, matusa Nurten sustine intru totul decizia nepotului sau.

Citește și: Astazi, de la ora 18:00, in “Instinct de mama”, Yeliz, de Hicran

Hicran este nevoita sa petreaca maim ult timp alaturi de familie, mai ales ca unchiul ei este grav bolnav.

Micuta Melek ii simte lipsa lui Hicran, ceea ce ii demonstreaza inca o data lui Emre ca a luat decilzia corecta de a o pastra bona pentru fetita lui.

Citește și: ”Sisi” continuă cu un nou episod impresionant, în această seară, de la ora 22:00, la Kanal D2

Nu ratati astazi, de la ora 18:00, un nou episod emotionant din “ Instinct de mama”, numai la Kanal D2.

 

 

 


Autor

A absolvit Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării cu visul de ”a lucra în televiziune” sau ” de a fi pe sticlă”. Ulterior, a realizat că îi place să scrie. ”Am fost printre cei ce au reușit să facă și practică în acest domeniu, eram pasionată de sport, așa că am ajuns să și scriu despre asta, chiar în perioada Mondialului din Rusia, și mi-a plăcut enorm”.

Iubește dansul și să-și petreacă timpul alături de cei dragi.

”Îmi plac subiectele picante, dar nu le ocolesc nici pe cele serioase.

Îmi doresc să învăț cât mai multe, să cunosc cât mai multe povești, poveștile oamenilor care încă mai cred în noi, presa. Vă invit să citiți articolele mele pe stirilekanald.ro!”.

Îți Recomandăm Și...
Parteneri