Bianca de la Casa Iubirii, replici dure la adresa lui Adrian

Bianca de la Casa Iubirii, replici dure la adresa lui Adrian

(Sursa foto: Kfetele.ro)

Bianca aduce câteva acuzații lui Adrian, tânărul cu care are o relație aceasta: Totul a plecat de la faptul că l-am idealizat”

Adrian, unul dintre cei mai apreciați concurenți din casă, primește o serie de acuzații din partea Biancăi.
Tânăra a izbucnit în lacrimi, dezamăgită de coportamentul iubitului ei.

Citeste si: O nouă poveste de dragoste în Casa Iubirii? Cine recurge la mai multe trucuri pentru a ajunge în casa băieților

„Nu am fost înțeleasă, mai ales de Adrian. Credeam că el o să înțeleagă și că o să fie cu totul altfel și că, de fapt, versurile mele sunt o mizerie...

Citeste si: Andreea Mantea a vrut să de-a lovitura. Unde a fost surprinsă prezentatoare ”Casa Iubirii”

Totul a plecat de la faptul că eu l-am idealizat, chiar am crezut 100% că el a făcut acest proiect...dar

l-a descărcat de pe internet”,
a afirmat Bianca, cu lacrimi în ochi despre cele întâmplate între ea și Adrian.

Bianca și-a dorit ca Adrian să îi spună tot ce i-a ascuns de la început.

Citeste si: Adrian, decizie neașteptată în ”Casa Iubirii”. Bianca este devastată până la lacrimi

„Ea poate crede că sunt mincinos și că eu nu sunt capabil să fac așa ceva, bă, eu sunt capabil, doar că, în primul rând, nu am avut timp și, în al doilea rând, îți ia câteva zile

să faci așa ceva...e un proces super complicat și nu-l poți face în câteva ore”, le-a mărturisit Adrian băieților, iar Bianca a auzit toată discuția.

Citeste si: După plecarea Nataliei, Sorin zâmbește din nou. Cine este frumoasa concurentă care i-a furat inima

„Îmi pare rău că am ridicat tonul și nu a fost atentă de la început și că am fost mereu cu capul în nori când eram lângă tine”, a

mai adăugat Bianca, la adresa lui Adrian.


Autor

Jurnalistă, călătoare, optimistă. Un rezumat în trei cuvinte al Dianei Puiu.

A urmat cursuri de actorie timp de opt ani, a terminat Facultatea de Litere, Specializarea Jurnalism și Științele Comunicării din Iași, un master în Jurnalism Tematic, Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării, București, iar în prezent urmează cursurile programului de master Cultură și Literatură Română din cadrul Facultății de Litere Bacău.

A urmat cursurile de jurnalism de la Palatul Copiilor Bacău pe tot parcurusl liceului, experiență ce i-a adus și câteva colaborări cu presa locală.

Diana are o experiență de trei ani ca reporter de teren al unui radio din Iași și un an de prezentator de știri.

Iubește tot ce ține de teatru, film, pictură și modă, fiind și organizator de evenimente culturale. Când nu este la birou sau pe teren, Diana se relaxează în natură și face fotografii, una din pasiunile ei.

Îți Recomandăm Și...
Parteneri