Bianca din Casa Iubirii, atac la adresa Kingăi: ”Nu poți face o propoziție cu sens normal”

Bianca din Casa Iubirii, atac la adresa Kingăi: ”Nu poți face o propoziție cu sens normal”

(Sursa foto: Captură KANAL D)

Bianca și Kinga au declanșsat o furtună în Casa Iubirii, după ce Bianca a lansat mai multe jigniri.

După gala tensionată în care Alexandra a fost eliminată din Casa Iubirii, o nouă săptămână a început, cu multă agitație și tensiuni între concurente. Andrei și Kinga au fost cei salvați de voturile publicului, în vreme ce Alexandra a fost nevoită să părăseacă emisiunea.

Citeste si: Momente tensionate în ”Casa Iubirii”: ”Tu nu gândești, Kinga”

În ediția de luni, tensiunile au apărut între Bianca și Kinga și și-au adresat jignri și replici acide.
Totul a plecat de la o întrebare adresată de un băiat Kingăi, iar Bianca a intervenit.
După reproșurile aduse, confictul dintre cele două ar fi putut să degenereze, iar Andreea Mantea a fost nevoită să intervină.

Citeste si: Adrian din Casa Iubirii și-ar dori o relație cu Larisa. Ce are aceasta în comun cu fosta lui iubită

Bianca: Nu, Kinga nu merită!

Kinga: Eu merit! Ia zi, de ce nu merit!

Bianca: P entru că nu poți face o propoziție cu sens normal! Tu pui întrebări! Tu nu spui ideea! Tu nu spui ce gândești pentru că nu gândești Kinga! Mi-am spus părerea!
Kinga: Știi de ce vorbești acum așa mult pentru că ai rămas fără cuplu și că să nu te trimită băieții acasă, dai repede cu papagalul! Și te bagi! Eu

nu trebuie să vorbesc foarte mult că să mă voteze lumea! Eu stau aici frumos și lumea mă votează! Tu în schimb trebuie să vorbești foarte mult că să nu pleci acasă! Crezi că eu nu m-am prins de strategia asta!

Citeste si: Alexandra sare la gâtul lui Radu după idila cu Xenia. Noi tensiuni în Casa Iubirii: "Vezi să nu rămâi strâmb"

Bianca: Dacă plec acasă se schimbă ceva! Tu dacă pleci acasă e o problema pentru ține! Pentru mine nu e o problema!

Radu: De ce te iei tu de Kinga că nu vorbește corect gramatical, că nici tu nu știi să vorbești!


Autor

Jurnalistă, călătoare, optimistă. Un rezumat în trei cuvinte al Dianei Puiu.

A urmat cursuri de actorie timp de opt ani, a terminat Facultatea de Litere, Specializarea Jurnalism și Științele Comunicării din Iași, un master în Jurnalism Tematic, Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării, București, iar în prezent urmează cursurile programului de master Cultură și Literatură Română din cadrul Facultății de Litere Bacău.

A urmat cursurile de jurnalism de la Palatul Copiilor Bacău pe tot parcurusl liceului, experiență ce i-a adus și câteva colaborări cu presa locală.

Diana are o experiență de trei ani ca reporter de teren al unui radio din Iași și un an de prezentator de știri.

Iubește tot ce ține de teatru, film, pictură și modă, fiind și organizator de evenimente culturale. Când nu este la birou sau pe teren, Diana se relaxează în natură și face fotografii, una din pasiunile ei.

Îți Recomandăm Și...
Parteneri