Ca sa nu mearga pe interzis, pe un drum cu sens unic, un sofer din Constanta a luat-o pe pista de biciclete
Ca sa nu mearga pe interzis, pe un drum cu sens unic, un sofer din Constanta a luat-o pe pista de biciclete ##VIDEO40597##
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/35040/16583969/1/media-148311692807508300.jpg?width=900&height=476)
Ce te faci când eşti pe un drum cu sens unic, dar tu ai treabă exact în direcţie opusă? Soluţia salvatoare a găsit-o într-o fracţiune de secundă un şofer din Constanţa! Priviţi imaginile senzaţionale, dar nu faceţi ca el- vă riscaţi permisul!
Oare soferul din imagini a uitat ca vehiculul sau are 4 roti, in loc de doua? Nu de alta, dar e greu de inteles ce l-a facut sa intre cu masina pe pista de biciclete proaspat inaugurata de primarie.
Citeste si: Bebe la 1 luna – dezvoltarea bebelusului si sfaturi pentru parinti- catena.ro