Campionatul Mondial de fotbal 2018. O masina a intrat in multime la Soci, omorand o persoana si ranind alte trei! Sambata aici se va juca partida Rusia - Croatia

Grav incident rutier la Soci, in orasul in care Rusia va ataca accederea in semifinalele mondialului.

Author: Petru Luca joi 05 iulie 2018 , 16:25

DISTRIBUIE
acest articol
DIMENSIUNE
TEXT ARTICOL
Aa - Aa+

Momente de soc si groaza la Soci, oraşul din Rusia situat pe litoralul Mării Negre în care se desfăşoară partide de la Campionatul Mondial de Fotbal si in care se va disputa derby-ul Rusia- Croatia, din sferturile de finala. Un automobil a intrat într-un grup de pietoni, omorând o persoană şi rănind alte trei.

Poliţiştii din Rusia sunt de părere, deocamdată, că şoferul ar fi adormit la volan, conform MEDIAFAX. Victima care nu a putut fi salvată este un bărbat în vârstă de 63 de ani din oraş. Nu sunt cunoscute detalii actualizate despre starea celorlalţi trei răniţi, informeaza evz.ro. 

Citeste si: Vouchere de 750 de lei și de 2.000 de lei pentru români! Cine sunt beneficiarii şi ce condiţii trebuie să îndeplinească- kanald.ro

Citeste si: Cum se înțelege Maria Cârneci cu soția fiului ei? „O fată pe care nu o consider noră”- wowbiz.ro

 


Abonează-te pe


Clipul zilei pe stirilekanald.ro:
Te-ar putea interesa si