Ce face Andreea Mantea în miez de noapte, după ce prezintă "Casa Iubirii". Greu de crezut, dar adevărat
Andreea Mantea, îndrăgita prezentatoare a emisiunii "Casa Iubirii" de la Kanal D, are ”activități nocturne” neobișnuite, după cum a mărturisit pe Instagram. Fanii frumoasei brunete i-au apreciat energia și forța de muncă.
Andreea Mantea este una dintre cele mai apreciate prezentatoare de televiziune din România, vedeta a reușit să ajungă foarte repede la sufletul celor din fața micilor ecrane, prin carisma și simplitatea ei, dar, mai ales, prin apropierea ei față de oameni.
Andreea Mantea este urmărită pe Instagram de două milioane de oameni, iar aceasta se simte obligată față de comunitatea sa și le împărtășește momentele cele mai importante din viața ei.
Andreea Mantea, activități culinare în miez de noapte
Pentru că este extrem de ocupată pe timpul zilei, pentru că merge la filmările pentru cel mai nou reality-show de la Kanal D, atunci vedeta își face de cap în bucătărie doar noaptea, atunci când
toată lumea merge la culcare și se poate desfășura în tihnă.
Îndrăgita prezentatoare se confruntă cu niște alergii severe, dar reușește să își țină starea de sănătate sub control cu ajutorul medicamentelor.
Andreea Mantea le-a mărturisit fanilor ei că se confruntă cu câteva afecțiuni la nivelul pielii. Andreea Mantea susține că uneori bubele de pe fața ei nu sunt coșuri, ci alergii.
Se pare că princippala cauză ar fi expunerea la soare. Prezentatoarea TV s-a ales cu o arsură destul de mare și a mărturisit că stă departe de razele UV.
„Nu am voie să mă expun la soare, pentru că am făcut o alergie fantastică, groaznică, mă ustură pielea de mor. Nu vă arăt mai mult, că vă speriați, cam așa reacționez eu la alergii, dar sunt bine acum”, a spus Andreea Mantea pe Instagram.
„Am ajuns să fiu alergică la ceapă, destul de tare. Nu mai știu când am mâncat ultima dată ceapă.Pe fața mea sunt niste bubițe, au fost foarte mari, toate 3. A mai rămas una mai măricică, nu sunt coșuri, sunt bube. Și am și pe spate, și pe mâini, pentru că eu știu la ce sunt alergică și cu toate astea mă încăpățânez'', a măturisit Andreea Mantea.