"Nu mă atrage nicio femeie din casă. Decât pentru o noapte-două". Cristi Marinescu, relații sexuale cu o concurentă de la Puterea Dragostei
O nouă zi, un nou scandal în casa Puterea Dragostei. Și de data aceasta, Cristi Marinescu este în centrul atenției și a reușit să facă o fată din concurs să plângă cu cuvintele sale dure și cu atitudinea nepăsătoare.
Author: Razvan Ilie sâmbătă 24 aprilie 2021 , 15:03
"Nu mă atrage nicio femeie din casă. Adică m-a atras, dar pentru o noapte-după. Nu am ce face mai mult de atât", a spus cu nonșalanță Cristi Marinescu când moderatoarea emisiunii l-a invitat să o liniștească pe Maria, pe care o jignise și care plângea la baie.
Au reieșit în cadrul ediției de azi de la Puterea Dragostei detalii picante despre aventura pe care Marinescu și Maria au avut-o în camera de hotel.
Marinescu l-a acuzat apoi pe Paul de naivitate în relația cu fetele din casă. "Maria te-a luat două-trei zile, te-a dus unde a vrut ea și după aia...", a mai spus Cristi Marinescu.
Scandalul nu s-a oprit aici. Cristi Marinescu a intrat din nou în polemici cu Alexandra, dar și cu Andreea și Romeo.
Încă de la prima oră, Romeo și cu Andreea s-au luat la ceartă cu Marinescu, după ce acesta a făcut o declarație șocantă. Cristi Marinescu a spus că acesta ar rămâne blocat timp de o săptămână în aceeași casă cu Andreea, iar aceasta nu prea îi surâdea această idee.
Marinescu către Andreea: ”Aș sta cu tine baricadat o săptămână”
Puțin mai târziu, Alexandra a început să amenințe concurenții din casă și să declare faptul că toți în afară de Adriana, Codruț și Andreea au venit în cadrul show-ului matrimonial doar ca să se afirme și nu ca să trăiască ceva adevărat.
Alexandra: ”Toți faceți jocuri, nu sunteți în stare să trăiți. Ați venit aici doar pentru jocuri. Vreți credibilitate, dar nu meritați credibilitate, pentru că sunt numai jocuri.”
După un schimb de replici dure între Maria și Marinescu, aceasta a cedat și a ieșit din casa Puterea Dragostei după ce a izbucnit în plâns.
Cel care a consolat-o a fost Radu, acesta a rugat-o să nu mai plângă și i-a spus că nu mai merită să se consume.
Maria a plecat plângând la baie. Marinescu nu a vrut să o liniștească