"Nu mai există nimeni curat în ţara asta şi cu toate astea eu mi-am pus semnătura. Sper ca ţara asta să-şi revină. Sper ca Marian să reprezinte un pod pe care lumea să calce cu încredere şi să nu le fie frică de piloni", a afirmat actorul la o televiziune de ştiri.
Dan Puric a fost prezent şi în Piaţa Universităţii pentru a semna pentru listele partidului în alegerile parlamentare din decembrie, anunta ziarul Gandul.
" Nu mai există nimeni curat în ţara asta şi cu toate astea eu mi-am pus semnătura. Sper ca ţara asta să-şi revină. Sper ca Marian să reprezinte un pod pe care lumea să calce cu încredere şi să nu le fie frică de piloni", a afirmat actorul la o televiziune de ştiri.
Dan Puric a fost prezent şi în Piaţa Universităţii pentru a semna pentru listele partidului în alegerile parlamentare din decembrie, anunta ziarul Gandul.
Citeste si: Greutate si inaltime copii in functie de varsta- catena.ro
Citeste si: Suspectul crimei din Brăila a mărturisit tot ce s-a întâmplat în cabinetul stomatologic! Ce confesiune i-a făcut Marina Gavril înainte să fie omorâtă: "Mi-a zis că..."- wowbiz.ro