
1 din 9 | Defne, părăsită de Omer

2 din 9 | Defne, părăsită de Omer

3 din 9 | Defne, părăsită de Omer

4 din 9 | Defne, părăsită de Omer

5 din 9 | Defne, părăsită de Omer

6 din 9 | Defne, părăsită de Omer

7 din 9 | Defne, părăsită de Omer

8 din 9 | Defne, părăsită de Omer

9 din 9 | Defne, părăsită de Omer
Situațiile delicate, dramatice prin care continuă să treacă membrii familiilor Șirhan și Karadag vor surprinde privitorul în această seară, de la ora 20:00, într-un nou episod din serialul “Melek”, difuzat la Kanal D.
Reintoarcearea acasă a lui Omer dă naștere unor sentimente amestecate, de bucurie, empatie dar și tristețe, tânărul nereușind să-și recunoască familia. Singura persoană alături de care se simte Omer în siguranță este Gulșad, iar Defne este nespus de tristă din cauza problemelor prin care trece logodnicul ei.
Defne, părăsită de Omer
Defne, părăsită de Omer
Plecarea neașteptată a lui Aslî dă naștere unor noi discuții intense în familia lui Alpay, dar și Kerem, tânărul îndrăgostit, este distrus de când a fost ”părăsit” de aceasta.
Defne, părăsită de Omer
Defne, părăsită de Omer
Defne, părăsită de Omer
Faptul că Halil și Mirza vor fi eliberați din închisoare bucură ambele familii implicate în jocul meschin al lui Kenan, de care acestea nu știu încă nimic, însă întreaga bucurie a acestora este umbrită de starea de sănătate a lui Omer.
Defne, părăsită de Omer
Defne, părăsită de Omer
Cum va reacționa Defne când va afla că în viața lui Omer a apărut tânăra Gulșad, de care acesta este nedespărțit, și cum se gândește Kenan să scape basma curată din problemele în care a implicat familiile Șirhan și Karadag puteți afla în această seară, de la ora 20:00, într-un nou episod din serialul “Melek”, difuzat numai la Kanal D.
Este absolventă a Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării din cadrul Universității București, specializarea Jurnalism și a urmat cursurile unui masterat în Resurse Umane.
A fost atrasă din timpul liceului de domeniul jurnalistic, motiv pentru care încă de pe băncile facultății a trecut prin redacțiile unor publicații și posturi de televiziune.
Și-a început cariera în presă în anul 2021 ca redactor pentru site-ul stirilekanald.ro, unde se află și astăzi și unde pune în practică pasiunea pentru jurnalism.