Descoperire macabra intr-un lac de langa Autostrada Bucuresti-Pitesti! Cadavrul unei femei a fost scos din apa de pompieri
Descoperire macabra intr-un lac de langa autostrada Bucuresti-Pitesti. Trupul neinsufletit al unei femei de 45 de ani a fost scos din apa de catre pompieri.
Pompierii au gasit in lac si geanta femeii, in care avea actele de identitate si cheile unei masini. Politistii au aflat ca femeia avea probleme in familie si au deschis un dosar de moarte suspecta.