Din 12 februarie, de la 22:00, un nou sezon „Ochii din umbră”! - „Natura umană nu încetează să ne uimească”
Un nou sezon al emisiunii “Ochii din umbră”, prezentat de Ernest, va fi difuzat începând din 12 februarie, de la ora 22:00, la Kanal D! Îndrăgitul om de televiziune își continuă munca de detectiv și caută să scoată la iveală fața nevăzută a unor oameni obișnuiți, dar suprinzători prin alegerile lor.
![Din 12 februarie, de la 22:00, un nou sezon „Ochii din umbră”!](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/1673/20197303/1/thumbnail-ernest.jpg?width=900&height=1351)
Din 12 februarie, de la 22:00, un nou sezon „Ochii din umbră”!
[Sursa foto: Captură KANAL D]