Dupa o vara prelungita, am intrat direct in toamna tarzie! Furtunile au facut prapad in Constanta! Si in Galati, mai multi copaci au fost smulsi din radacini
După o vară prelungită, am intrat direct într-o toamnă târzie! Temperaturile au scăzut brusc, chiar şi cu 12 grade. Cele mai mari bătăi de cap le-au avut oamenii din pricina furtunilor! În Constanţa, de pildă, după ore bune de ploaie, oraşul arătă de parcă marea s-ar fi revărsat. ##VIDEO24657##
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/35040/16571763/1/media-147430159254338400.jpg?width=900&height=576)