Echipa Stirilor Kanal D, atacata de hotii de combustibili, prinsi la furat! Nu ratati in aceasta seara, de la 19.00, o ancheta exploziva, la Kanal D
Nu rata in aceasta seara, de la ora 19:00, in principalul jurnal informativ al zilei, o ancheta exploziva despre hotii de combustibil.

In timpul anchetei, realizate alaturi de echipa Stirilor, jurnalistul a fost agresat. Atacul asupra lui Christian Sabbagh nu a fost intamplator. Hotii de combustibil si cei care ii patroneaza din umbra stiau ca probele adunate de echipa de investigatii a Stirilor Kanal D ii pot trimite dupa gratii.
Urmariti, incepand de astazi, la Stirile Kanal D de la ora 19.00, ancheta care demonstreaza ce afacere de milioane au pus la cale hotii si cati oameni s-au murdarit cu banii obtinuti prin jefuirea vagoanelor cisterna!

-
Ce avere are Dumitru Buzatu? Preşedintele CJ Vaslui a fost exclus din PSD
-
Trei persoane s-au intoxicat cu insecticid. Medicii au intervenit de urgență....
-
VIDEO-EXCLUSIV - Ploaie de bani la concertul lui Bogdan de la Ploiești: "M-am...
-
Schimbări pentru deținuții României. Pot face comenzi online sau...