Este de necrezut ce a putut face o mama tanara, de numai 17 ani! Detalii socante despre ce s-a ales de copilul ei, in timp ce ea petrecea cu prietenii!
Viktoria Kuznetsova si-a lasat copilul sa moara de foame, dupa ce a plecat sa petreaca o saptamna intreaga cu prietenii ei. A fost condamnata la numai 6 ani si jumatate de inchisoare.
Gestul socant al unei mame din Rusia, in varsta de 17 ani a starnit numeroase controverse. Adolescenta si-a inchis propriul copil in camera si a plecat o saptamana sa petreaca cu prietenii. Tanara a marturisit ca baietelul o tinea treaza noapte si nu putea sa se vada niciodata cu prietenii ei.
Baietelul Egor avea numai 9 luni si a murit de foame.
Sursa: dailymail.co.uk