Este haos în magazinele din toată țara! A început goana după ultimele cumpărături de sărbători
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/463/20000876/1/nebunie-in-hypermarket.jpg?width=900&height=601)
Lista lui Moș Crăciun pare să fie interminabilă, așa că ultimele zile înainte de Crăciun, înseamnă haos în magazine. Oamenii stau la cozi ore întregi, doar pentru a cumpăra exact ce și-au propus anul acesta.
De la bijuterii scumpe, până la jucării și mâncare, românii par dispuși să scoată oricât din buzunare pentru a-și satisface toate mofturile anul acesta,
Citeste si: Gingii inflamate la bebelusi: cauze si solutii privind tratamentul- catena.ro
Magazinele par adevărate furnicare, iar toți cei care au lăsat totul pe ultima sută de metri trebuie să se înarmeze cu multă răbdare, dacă vor să răzbească în haosul general.