Florentina Neagu, bătută de Livian de la „Puterea Dragostei”?! Livian: „Am spart-o cu bătaia!”
Florentina Neagu a postat un insta story care i-a derutat pe urmăritori. Bruneta avea nasul bandajat și a mărurisit că așa se întâmplă când ai un iubit gelos.
Florentina Neagu a mărturisit în glumă că are nasul spart din cauza iubitului eu, Livian Pop. „Așa se întâmplă când aveți iubit gelos!” a transmis Florentina Neagu.
„Am spart-o cu bătaia!” a replicat Livian de la „ Puterea Dragostei ”.
Livian de la Puterea Dragostei, nervos,[Sursa foto: Instagram]
Florentina Neagu și Livian Pop- cuplu solid de câteva luni de zile
Florentina Neagu și Livian de la „ Puterea Dragostei ” formează un cuplu de câteva luni bune.
Încă de la întoarcerea din Turcia, Livian și-a găsit refugiul în brațele brunetei sexy. Cei doi locuiesc împreună și sunt mai îndrăgostiți ca niciodată. De curând, Livian Pop a fost surprins la cumpărături alături de mama lui Liliana. Cei doi căutau mobilă pentru baia în care va locui cu Florentina. Livian Pop își redecorează noul apartament.
Florentina Neagu cu nasul bandajat.[Sursa foto: Instagram]