Fosta sotie a lui Andrei Gheorghe, emotionata pana la lacrimi. Ce a aparut in gradina casei sale: "Este un semn din lumea de dincolo"

Fosta sotie a lui Andrei Gheorghe a avut parte de o intamplare care a emotionat-o. Ea a publicat imaginile pe pagina sa de socializare.

Author: M. P. joi 05 aprilie 2018 , 17:33

DISTRIBUIE
acest articol
DIMENSIUNE
TEXT ARTICOL
Aa - Aa+

Petruta a postat pe pagina sa de socializare o fotografie in care apare o floare de primavara, care nu creste la noi in tara.

Imagina a fost insotita de mesajul: "S-a itit o floare, ne gandim ca ti-ar placea si tie…”.

Citeste si: Vouchere de 750 de lei și de 2.000 de lei pentru români! Cine sunt beneficiarii şi ce condiţii trebuie să îndeplinească- kanald.ro

Citeste si: Cum se înțelege Maria Cârneci cu soția fiului ei? „O fată pe care nu o consider noră”- wowbiz.ro

„Sigur i-ar placea…”, „Sunt superbe! Absolut superbe!” sunt doua dintre comentariile prietenilor virtuali.

Unii cred că floarea care a inflorit in gradina Petrutei este un semn din lumea de dincolo trimis de Andrei Gheorghe.

"Sunt niste bulbi pe care i-am cumparat impreună din Olanda, vara trecuta… sunt un fel de narcise nanice:)))) foarte frumoase si mirositoare.", a comentat fosta sotie a lui Andrei Gheorghe după ce o prietena a intrebat ce floare este.


Abonează-te pe


Clipul zilei pe stirilekanald.ro:
Te-ar putea interesa si