1 din 3 | În această seară, de la ora 19:00, în “Dragoste și speranță”, la Kanal D2: Noi orizonturi pentru Zeynep
2 din 3 | În această seară, de la ora 19:00, în “Dragoste și speranță”, la Kanal D2: Noi orizonturi pentru Zeynep
3 din 3 | În această seară, de la ora 19:00, în “Dragoste și speranță”, la Kanal D2: Noi orizonturi pentru Zeynep
Viitorul pare să îi surâdă tinerei Zeynep care pana odinioară abia reușea să facă față greutăților vieții. Bulent este copleșit de întâlnirea cu fiica sa, însă a decis ca deocamdată să nu îi spună acesteia adevărul. Prin urmare, Zeynep îl consideră pe Bulent unchiul ei, și așa va fi tânăra prezentată familiei acestuia.
”Tata spunea că timpul este cel mai valoros lucru din viață! E singurul lucru pe care nu-l poți recupera, odată ce l-ai pierdut!”, spune Zeynep atunci când Bulent o întreabă de unde are ceasul de la mână, pe care bărbatul l-a recunoscut ca fiind cel pe care i l-a dăruit mamei acesteia, Gonul. În următoarele momente, Bulent va lua o decizie care îi va marca semnificativ viața frumoasei Zeynep.
Citește și: În această seară, de la ora 19:00, în “Dragoste și speranță”, la Kanal D2 Zeynep, la un pas să renunțe
Elif se îndreaptă cu pași mici, dar siguri, către inima lui Kuzey. Tânăra stagiară are un contact indirect cu Handan, iar cea din urmă nu știe că stă de vorbă chiar cu fetița pe care o batjocorea în copilărie.
Citește și: În această seară, de la ora 22:30, în “Familia Borgia”, la Kanal D2, Lovitură cumplită pentru Cesare
Ce se va întâmpla atunci când Bulent decide să își ia fiica, pe Zeynep, și să locuiască alături de el, și familia sa?
Citește și: În această seară, de la ora 20:00, în “Melek”, la Kanal D, Fiul cel mic al lui Melek, dat dispărut
Nu ratați, în această seară, de la ora 19:00, un nou episod, din serialul ”Dragoste și speranță”, numai la Kanal D2.