În această seară, de la ora 22:30, în “Familia Borgia”, la Kanal D2: Situație incertă pentru Papă

Acțiunile temutei familii Borgia continuă să surprindă privitorul, în această seară, odată cu difuzarea unui nou episod din îndrăgitul serial “Familia Borgia”, începând cu ora 22:30, la Kanal D2.

Șoc uriaș pentru Papă atunci când află că trimisul padișahului Imperiului Otoman, Baiazid, îl trimite sol, cu daruri prețioase, pe nimeni altul decât Aslam Gacet, cel care a fost, timp îndelungat, mâna dreaptă a Sfinției Sale.

Citește și: În această seară, de la ora 19:00, în “Dragoste și speranță”, la Kanal D2: Noi orizonturi pentru Zeynep

Supremul Pontif al Bisericii Române este decis să nu îi permită niciodată celui devenit om important al Imperiului Otoman să-i slujească pe adversari, dat fiind că acesta cunoaște toate secretele Sfântului Scaun.

Citește și: Începând de săptămâna viitoare, emisiunea “Teo Show” va fi difuzată în fiecare luni și marți, la ora 23:00, la Kanal D!

Aslam Gacet consideră o insultă faptul că Papa îi oferă bani pentru a se retrage, ca un prinț maur, din acțiunile pe care le întreprinde în prezent.

Pe de altă parte, Papa se confruntă cu o problema spinoasă, și se confesează fostului său bun prieten.

Fiica Sfinției Sale urmează să îl părăsească pentru a pleca în Ferrara, iar acesta este extrem de îngrijorat și cere, indirect, ajutorul lui Aslam.

Citește și: În această seară, de la ora 20:00, în “Melek”, la Kanal D. Melek primește o nouă șansă

Nu ratați, în această seară, de la ora 22:30, un nou episod din serialul “Familia Borgia”, numai la Kanal D2.

Citește și: Denise Rifai, marturisiri tulburatoare la podcastul "#TeAscult”, realizat de Ilinca Vandici

Citește și: În această seară, de la ora 22:30, în “Gomora”, la Kanal D2. Genny are parte de un eveniment care îi schimbă viața

Citește și: Mădălina Ghenea, în distribuția serialului “Familia Borgia”, de la Kanal D2


Autor
Îți Recomandăm Și...
Parteneri