Inundatii puternice in Londra! Un londonez a reusit sa isi conduca masina direct in mijlocul apelor! S-a scufundat cu totul!

O inregistrare efectuata in Londra si postata ulterior pe Twitter a reusit sa ii faca pe internauti sa rada cu gura pana la urechi atunci cand au vazut lipsa de inteligenta a unui sofer.

Omul se afla la volanul masinii sale si a crezut ca inundatiile care au afectat Capitala Angliei sunt doar o gluma si ca va reusi sa traca fara probleme prin ele. S-a aventurat pe sosea si la doar cativa metri dupa ce a intrat in apoa a realizat pe pielea lui cat de greu este sa iti transformi instant masina in barca.

Autoturismul a fost cuprins de apa si a inceput sa pluteasca pe "raul artificial" creat pe strazile Londrei.


Autor
Îți Recomandăm Și...
Parteneri