
Jador, despre relația cu Georgiana: „E iubita mea, atât. Am și eu o iubită”
Jador a vorbit despre relația sa cu Georgiana Elisei, cea despre care artistul spune că este singura pe care o iubește. Fostul concurent de la „Puterea Dragostei” nu vorbește prea des despre viața sa amoroasă, dar de ceva timp, după o serie de împăcări și despărțiri, cei doi formează din nou un cuplu.
Jador și Georgiana sunt împreună de mulți ani și au trecut printr-o serie separări și împăcări, dar se pare că cei doi, la final tot ajung să fie împreună.
Cuvinte de laudă la adresa Georgianei
De fiecare dată când vorbește despre cea care i-a furat inima, Jador are numai cuvinte de laudă la adresa ei.
„Un om simplu este un om simplu. Nimeni nu se uită la el.Tot ce are el mai bun, este sufletul lui. Este de mare preț ca iubirea ta să fie legată de sufletul tău. Am avut și eu asta, dar la un moment dat te maturizezi, îmbătrânești și îți dai seama că lucrurile nu sunt așa.
Atunci când ești tânăr și bogat oamenii cred oricum că ești mai bogat decât ești. Pentru că, de fapt, tu nu ai atât. Oamenii nu mai văd valorile tale sufletești, valorile pe care le ai tu, de fapt, ci valorile tale materiale, valorile profesionale.Georgiana
este și va fi cea mai șmecheră femeie pe care am întâlnit-o. Când va fi, dacă va fi vreodată asta, o aștept cu drag”, a spus fostul concurent de la „Puterea Dragostei”.Jador și Georgiana, din nou împreună
Artistul a ținut să precizeze aproape de fiecare dată când vine vorba despre cea care i-a furat inima că ea este singura care nu s-a uitat la banii lui, în rest toate celelalte femei din viața sa ar fi făcut acest lucru.
Jador și-a mărturisit dragostea față de Georgiana Elisei, femeia cu care a avut cea mai lungă relație de până acum. Cei doi au avut de înfruntat multe obstacole pe parcurs, dar se pare că destinul i-a adus din nou împreună: ,,Nu e momentul de nuntă. E iubita mea, atât. Am și eu o iubită."
Citeste si: Cristi Marinescu, amenințat cu bătaia în casa "Puterea Dragostei". "Ai grijă cum vorbești!"
Este absolventă a Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării din cadrul Universității București, specializarea Jurnalism și a urmat cursurile unui masterat în Resurse Umane.
A fost atrasă din timpul liceului de domeniul jurnalistic, motiv pentru care încă de pe băncile facultății a trecut prin redacțiile unor publicații și posturi de televiziune.
Și-a început cariera în presă în anul 2021 ca redactor pentru site-ul stirilekanald.ro, unde se află și astăzi și unde pune în practică pasiunea pentru jurnalism.