1 din 8 | Jador de la „Puterea Dragostei” lasă tot și pleacă din calea Coronavirusului
2 din 8 | Jador de la „Puterea Dragostei” lasă tot și pleacă din calea Coronavirusului
3 din 8 | Jador de la „Puterea Dragostei” lasă tot și pleacă din calea Coronavirusului
4 din 8 | Jador de la „Puterea Dragostei” lasă tot și pleacă din calea Coronavirusului
5 din 8 | Jador de la „Puterea Dragostei” lasă tot și pleacă din calea Coronavirusului
6 din 8 | Jador de la „Puterea Dragostei” lasă tot și pleacă din calea Coronavirusului
7 din 8 | Jador de la „Puterea Dragostei” lasă tot și pleacă din calea Coronavirusului
8 din 8 | Jador de la „Puterea Dragostei” lasă tot și pleacă din calea Coronavirusului
Jador de la „Puterea Dragostei” lasă tot și pleacă din calea Coronavirusului. Fostul concurent al emisiunii difuzată pe Kanal D a postat un clip pe contul său de Youtube în care arată cum și-a făcut provizii pentru a sta în carantină.
Jador pleacă din calea CORONAVIRUSULUI. Jador de la „Puterea Dragostei” s-a filmat alături de tatăl lui pe barcă, în timp ce călătoresc pe Dunăre. „ Astăzi sunt viking tată! Pescuiesc! M-a îmbrobodit mama cu ogrămadă de haine.” a declarat bărbatul.
Jador pleacă din calea CORONAVIRUSULUI. Citeste si: Ea este noua concurentă din casa „Puterea Dragostei”. Vezi secretul pe care-l ascunde Ramona Modoi
Jador pleacă din calea CORONAVIRUSULUI. Apoi Jador a mers la cumpărături alături de mama lui pentru a-și asigura stocul de hrană pe perioada carantinei. Fostul concurent a fost uimit de cumpărăturile făcut în exces de mama sa și a mărturisit că tot ce este acolo îi ajunge pentru trei ani. Mama lui l-a contrazis și a afirmat că sunt provizii pentru două săptămâni.
src="https://cdn.knd.ro/media/521/2863/574/20072325/1/jador-si-mama.jpg?width=760" alt="jador de la puterea dragostei pleacă din calea coronavirusului" />
Jador pleacă din calea CORONAVIRUSULUI. Citeste si: Ei sunt părinții lui Gabriel de la „Puterea Dragostei”. Cu ce se ocupă familia Vasiliu și cine îl susține pe tânăr
Jador de la „Puterea Dragostei” lasă tot și pleacă din calea Coronavirusului
Jador pleacă din calea CORONAVIRUSULUI. Pe drumul spre casă mama lui Jador i-a spus: „Stai în casă! Vezi-ți de treaba ta. Spui rugăciuni! Ți-am făcut provizii să nu ieși din casă.”. Jador de la „Puterea Dragostei” a adăugat: „Mai bine mor și eu lângă o fată!”.
Jador pleacă din calea CORONAVIRUSULUI. Mama lui Jador de la „Puterea Dragostei” a transmis: „Nicio fată! Nu mai păcătui, roagă-te la Dumnezeu să ai viață veșnică.
Jador pleacă din calea CORONAVIRUSULUI. Citeste si: Jador de la „Puterea Dragostei” gol-pușcă printre bărbați. Nimeni nu l-a văzut așa
Jador pleacă din calea CORONAVIRUSULUI. Cei doi au ajuns acasă iar Jador a continuat să-și filmeze fosta mașină pe care a avut-o. Jador de la „Puterea Dragostei” a mărturisit că a fost prima lui mașină cumpărată cu ajutorul părinților.
Jador pleacă din calea CORONAVIRUSULUI. Jador de la „Puterea Dragostei” a încheiat clipul spunând că se bagă în carantină și că își pupă toți fanii.
Bărbatul și-a sărutat mama și bunica și a plecat spre București.
Jador pleacă din calea CORONAVIRUSULUI. Citeste si: Ella i-a spus "La revedere" lui Jador! Se intoarce in casa "Puterea dragostei"?