Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf au divorțat oficial, iar reacțiile nu au întârziat să apară. Fiul celor doi, Laurențiu Jr. a postat pe instagram un mesaj ce face referire la tatăl său.
Bebeto, așa cum este alintat, a postat un mesaj dur la adresa tatălui său despre care spune că a distrus și furat familia.
”Bebeto” a postat un mesaj dur referitor la tatăl său
Anamaria Prodan a distribuit și ea postarea fiului său, dar a șters-o complet la scurt timp.
Citește și: Anamaria Prodan, lovitură dură în divorțul cu Laurențiu Reghecampf. Ce a decis instanța
„Mama mea e nr. 1! Mama mea e Anamaria Prodan, iar eu sunt băiatul ei! M-a crescut și învățat să fiu demn și să nu cobor în lumea obscură a nenorocirilor! Sunt mândru că sunt fiul unei asemenea mame! Nu contează ce spun „looserii”! Noi sclipim și stăm drepți, trăim frumos. Fugarii care se bucură că nu își ajută copiii, că nu plătesc pensie alimentară, cei ce fac copii în afara căsniciei și apar cu fătuci cu trecut jenant, cei ce și-au distrus și furat
Anamaria Prodan este optimistă după divorțul de Reghecampf
„Lumea este deja plină de jucători. Deci, fii un schimbător de jocuri.
Citește și: Anamaria Prodan vrea să sprijine femeile singure. Ce mesaj a postat la adresa lui Laurențiu Reghecampf
Nu știi niciodată cât de puternic ești până a fii puternic e singura alegere.
Crezi că mă cunoști greșit, vezi doar ceea ce aleg să-ți arăt”, au fost mesajele postate de Anamaria Prodan.
A absolvit Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării cu visul de ”a lucra în televiziune” sau ” de a fi pe sticlă”. Ulterior, a realizat că îi place să scrie. ”Am fost printre cei ce au reușit să facă și practică în acest domeniu, eram pasionată de sport, așa că am ajuns să și scriu despre asta, chiar în perioada Mondialului din Rusia, și mi-a plăcut enorm”.
Iubește dansul și să-și petreacă timpul alături de cei dragi.
”Îmi plac subiectele picante, dar nu le ocolesc nici pe cele serioase.
Îmi doresc să învăț cât mai multe, să cunosc cât mai multe povești, poveștile oamenilor care încă mai cred în noi, presa. Vă invit să citiți articolele mele pe stirilekanald.ro!”.