Mariana de la „Puterea Dragostei” nu l-a putut uita pe Jador: „M-am jucat cu el cum am vrut eu!”
Mariana de la „Puterea Dragostei” aruncă bomba. Moldoveanca susține că nu l-a putut uita nici acum pe Jador și că îl visează tot timpul.

In articol:
- Mariana de la „Puterea Dragostei” nu l-a putut uita pe Jador: „M-am jucat cu el cum am vrut eu!”
- Ce s-a ales de Mariana Susarenco
Deși a trecut mult timp de când Mariana Susarenco a ieșit din cadrul emisiunii „Puterea Dragostei”, sezon 2, fosta concurentă nu poate îngropa pasiunea pentru Jador.
Femeia se declară îndrăgostită până peste cap de bărbat.Mariana de la „Puterea Dragostei” nu l-a putut uita pe Jador: „M-am jucat cu el cum am vrut eu!”
„L-am visat pe Jador încontinuu! M-am jucat cu el cu am vrut eu!” susține Mariana de la „Puterea Dragostei”, pe pagina sa oficială de Instagram. Încă de când se afla în cadrul competiției, ea a luptat pentru inima lui Jador, însă bărbatul nu i-a oferit nicio șansă.
mariana de la puterea dragostei și jador[Sursa foto: Instagram]
mariana de la puterea dragostei și jador[Sursa foto: Instagram]
Citeste si: Promo „Puterea Dragostei”, 25 august 2020. Ce se va întâmpla între Alexandra și Andrada?! Nu rata marele scandal
Citeste si: Roxana de la „Puterea Dragostei”, atac dur pentru Bogdan Mocanu: „Uiți de unde ai plecat nas de borcan!”
„Ce coincidență...și eu am dorit să fac live...” a adăugat Mariana de la „Puterea Dragostei” punând o captură de ecran cu momentul în care Jador a început un live pe contul său oficial de socializare.
mariana de la puterea dragostei și jador[Sursa foto: Instagram]
Ce s-a ales de Mariana Susarenco
În timpul emisiunii „Puterea Dragostei” de la Kanal D Mariana se certa cu oricine pentru Jador. Fosta concurentă a intrat într-un conflict destul de amplu cu Ella de la „Puterea Dragostei”. Bruneta are acasă pe perete un tablou imens în care apare ea alături de Jador.
mariana de la puterea dragostei[Sursa foto: Instagram]
Mariana Susarenco afirmă că este „domnișoară” și că se păstrează pentru Jador. Tânăra a menționat că sunt doar niște zvonuri, informațiile privind relația dintre ea și un amic de al lui Jador. Pe altă parte, Roxana Buzoiu o atacă pe Mariana și susține că nu mai este virgină.
mariana de la puterea dragostei[Sursa foto: Instagram]
Mariana de la „Puterea Dragostei” se află acum la Moldova alături de familia sa. Tânăra a declarat că se simte foarte bine, în ciuda zvonurilor cum că a slăit mai rău pentru că este bolnavă.


