Momente dificile pentru Erisa în Casa Iubirii. Aceasta spune că a fost amenințată de Aisa
Tensiuni și replici acide, joi, în Casa Iubirii. Erisa va dezvălui cu ochii în lacrimi că a fost amenințată de Aisa. „M-a amenințat! Dacă o să-mi permit să vorbesc aici ceea ce vorbește ea cu mine în cameră!”.
Concurenții din Casa Iubirii au parte în fiecare ediție de momente tensionate și trăiri spectaculoase, dar și de emoții puternice pe care ei și le dau unii altora.
Miercuri, un nou concurent a intrat în casa fetelor și le-a încântat cu aspectul lor fizic. În cursul zilei de joi va izbucni o ceartă aprigă între Erisa și Aisa, cele două fete intrate recent în casă.
Citește și: Nona vrea să părăsească ”Casa Iubirii”. Cum va reacționa Patrick
Erisa spune că Aisa ar fi amenințat-o
Erisa ar fi făcut dezvăluiri neașteptate. Aceasta ar fi fost amenințată de Aisa.
Erisa: Sunt tensionată, supărată! Îmi este frică de Aisa, pentru că aseară m-a amenințat! Dacă o să-mi permit să vorbesc aici ceea ce vorbește ea cu mine în camera!
Aisa: Să-ți fie rușine!
Erisa: Ție să-ți fie rușine!
Aisa: Erisa, să-ți fie rușine! Atât îți spun! Eu
n-am de ce să-mi fie rușine!
Mihaela: De ce spui că merit un Oscar?
Aisa: Pentru că ești teatrală!
Mihaela: Tu n-ai fost aici să vezi ce am trăit noi aici în casă de la început!
Citește și: Robert este convins de faptul că nu o vrea pe Mihaela alături de el. Care este motivul
Erisa: Să nu îți mai permiți să mai vorbești despre mama mea!
Aisa: Te rog frumos să nu mi te mai adresezi! De azi înainte, Erisa... Bine, eu în acest moment o să refuz să port această discuție cu tine și să fac acest joc cu tine, pentru că nu am chef!
Cum se termină discuția dintre cele două veți afla în cursul zilei de joi.
Nona vrea să părăsească ”Casa Iubirii”. Cum va reacționa Patrick
Ediția de ieri a emisiunii ”Casa Iubirii” a fost una incendiară după ce informații din trecutul Nonei ar fi fost făcute publice de fostul ei soț. Bruneta susține că bărbatul face asta din gelozie și nimic nu este adevărat.
Scuzele lui Patrick nu au făcut-o pe Bianca să-și schimbe atitudinea față de Nona, despre care spune că pare să nu regrete cele întâmplate.
Citește și: Acuzații fără precedent în ”Casa Iubirii”. Nona și Bianca au dus rivalitatea la un alt nivel
Nona cedează nervos și cere să fie descalificată. Concurenta susține că toate aceste lucruri au pus o presiune prea mare pe ea.
Jurnalistă, călătoare, optimistă. Un rezumat în trei cuvinte al Dianei Puiu.
A urmat cursuri de actorie timp de opt ani, a terminat Facultatea de Litere, Specializarea Jurnalism și Științele Comunicării din Iași, un master în Jurnalism Tematic, Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării, București, iar în prezent urmează cursurile programului de master Cultură și Literatură Română din cadrul Facultății de Litere Bacău.
A urmat cursurile de jurnalism de la Palatul Copiilor Bacău pe tot parcurusl liceului, experiență ce i-a adus și câteva colaborări cu presa locală.
Diana are o experiență de trei ani ca reporter de teren al unui radio din Iași și un an de prezentator de știri.
Iubește tot ce ține de teatru, film, pictură și modă, fiind și organizator de evenimente culturale. Când nu este la birou sau pe teren, Diana se relaxează în natură și face fotografii, una din pasiunile ei.