Motivul pentru care romanca din Torino si-a ucis fetita de sapte ani iar apoi s-a sinucis

Motivul pentru care romanca din Torino si-a ucis fetita de sapte ani iar apoi s-a sinucis

Un nou caz de suicid starneste groaza printre romani, dupa ce o romanca stabilita in Italia a recurs la un gest extrem. Femeia in varsta de 31 de ani si-a ucis fetita de 7 ani, iar apoi s-a sinucis, lasand in urma ei lacrimi si strigate de durere.
Potrivit posturilor de televiziune, femeia nu se afla la prima tentativa de acst gen. In 2011, ea si-a aruncat fetita la tomberon, pe cand avea doar trei luni de viata.

Atunci, ea a fost internata la psihatrie, cercetata de politisti, insa ulterior a fost repusa in drepturile parintesti.
Se pare ca romanca se confrunta de ani buni cu o depresie severa.
O ancheta este in desfasurare in acest caz.
Romanca se afla in Italia de 15 ani si de doi ani era casatorita cu un italian.

Tatal fetitei locuieste in Romania.


Îți Recomandăm Și...
Parteneri