Maria, fosta concurentă „Puterea Dragostei”, a rămas în Republica Moldova și are un nou job. Blondina a lăsat lumina reflectoarelor pentru vânzări, mai exact pentru imobiliare.
Maria de la „Puterea Dragostei”, agent imobiliar
După încheierea competiției și despărțirea de Cristian Marinescu, Maria s-a întors în Republica Moldova, dar intenționa să-și deschidă un magazin cu haine în București.
Se pare că lucrurile nu s-au finalizat cum a dorit blondina, așa că a rămas în Republica Moldova și are un nou job.
Fosta concurentă este
agent imobiliar și a împărtășit cu mândrie acest lucru.
Citeste si: Codruț Șerban de la „Puterea Dragostei” se autocaracterizează ca fiind posesiv și gelos
Schimbare radicală pentru fosta iubită a lui Marinescu
Nici Marinescu nu s-a lăsat mai prejos. Câștigătorul celui de-al treilea sezon „Puterea Dragostei”, s-a apucat de muzică și le pregătește fanilor o mega surpriză.
Citeste si: Hemoglobina: Ce este si ce se ascunde o valoare scazuta a acesteia?- catena.ro
Citeste si: Suspectul crimei din Brăila a mărturisit tot ce s-a întâmplat în cabinetul stomatologic! Ce confesiune i-a făcut Marina Gavril înainte să fie omorâtă: "Mi-a zis că..."- wowbiz.ro
Maria este din Chișinău, dar a locuit la Londra, acolo unde susține că a studiat designul vestimentar.
Aceasta este și cea mai mare dorință a moldovencei, să aibe propria sa afacere cu haine. Maria se axează pe carieră și pe dezvoltarea sa personală și nu s-a afișat până acum cu un nou iubit.
Citeste si: Eliminare-surpriză de la "Puterea Dragostei". Un concurent a izbucnit în lacrimi la aflarea veștii