Nicoleta Dragne a acceptat provocarea “Bravo, ai stil! Celebrities” cu brațele deschise și mărturisește că își dorește ca prin participarea ei în această competiție să câștige atât pariul cu sine, cât și să ias
O nouă concurentă se alătură show-ului “Bravo, ai stil! Celebrities”, de săptămâna aceasta telespectatorii îi vor putea urmări evoluția stilistică a Nicoletei Dragne, aspirantă la titlul de Cea mai stilată Celebritate din România. Schimbarea are loc, după eliminarea în Gala de sâmbătă trecută când, în urma voturilor telespectatorilor Carmen Negoiță a fost eliminată din competiție, fiind concurenta cu cel mai mic procentaj.
Nicoleta Dragne este obișnuită cu lumina reflectoarelor, aceasta a fost angrenată în cadrul unui reality show de succes, fiind timp de câteva sezoane una dintre participantele cele mai îndrăgite în cadrul acelui proiect TV.
Citeste si: Sambata seara, concept in premiera in Gala eliminatorie “Bravo, ai stil! Celebrities”
Pasionată de modă, mereu în pas cu trendurile în materie de fashion, Nicoleta Dragne a acceptat provocarea “Bravo, ai stil! Celebrities” cu brațele deschise și mărturisește că își dorește ca prin participarea ei în această competiție să câștige atât pariul cu sine, cât și să iasă din zona sa de confort vestimentar.
Citeste si: Petrecere gipsy, sambata seara, de la 22:00, la “Bravo, ai stil! Celebrities”
“Pentru mine, participarea la "Bravo, ai stil! Celebrities" este mai mult un pariu pus cu mine, unul care să învingă emoțiile atunci când sunt în centrul atenției.
Are o experiență de peste 20 de ani în presa scrisă, online și TV, cu specializare în domeniile economic, politic și relații internaționale.
A ocupat de-a lungul timpului poziții de redactor, editor sau editor coordonator în instituții media precum Revista 22, Cariere, Business Standard, Realitatea TV, Gandul. Face parte din echipa stirilekanald.ro din iulie 2020.
Absolvent de Filosofie și Jurnalism, cu masterat în Știintele comunicării, a dezvoltat o pasiune pentru domeniul resurselor umane. Colaborează de 12 ani cu HR Club pentru realizarea Manualului de bune practici în Managementul resurselor umane. În ultimii ani a derulat mai multe proiecte de ghost-writing, cu cărți publicate la edituri de prestigiu din România.