De un tupeu incredibil da dovada aceasta femeie: ziua-n amiaza mare, fura din containerul cu ajutoare pentru sarmani!
Prada: patru ghiozdane si un morman urias de haine! Sub greutatea lor, femeia abia merge!
Citeste si: Hemoglobina: Ce este si ce se ascunde o valoare scazuta a acesteia?- catena.ro
Citeste si: Suspectul crimei din Brăila a mărturisit tot ce s-a întâmplat în cabinetul stomatologic! Ce confesiune i-a făcut Marina Gavril înainte să fie omorâtă: "Mi-a zis că..."- wowbiz.ro
In loc sa ajunga la nevoiasi, lucrurile donate de oamenii cu suflet ajung, iata, in portbagajul unei masini cu numere de Franta! Ce nu stie femeia care si-a insusit fara sa anunte bunurile e ca un trecator o filmeaza! Imaginile, incarcate pe o retea de socializare, au strans mii de vizualizari si au starnit revolta internautilor:
Cristian Morariu: Le fura, iar marti merge cu ele la piata, castiga un ban cinstit!
Daniela Daminescu: Rusine!
Containerul este amplasat in centrul orasului, chiar in spatele primariei si apartine unei asociatii de caritate, care doneaza obiectele stranse familiilor sarace. Din pacate insa, nu toate ajung la nevoiasi.