Primele declaratii ale lui Gino Manzotti, dupa accidentul din Valcea: "Am vazut TIR-ul pe doua roti, s-a rasturnat si a cazut peste noi! Ma mir ca traiesc"
Gino Manzotti a facut primele declaratii dupa accidentul de la Micoiu, unde un TIR s-a rasturnat si a cazut peste masina in care se afla.
"Eram
"Max nu era cu noi. Foarte urata imaginea. 28 de tone avea tirul. Era incarcat cu paleti. Prima data m-am uitat daca sunt ei bine.
soferul tirului nu stiu cum e. Eu eram in dreapta. In spate era Mira. Ambulanta a venit la 10 minute. Managerul nostru e un pic mai grav, are o problema la coloana si ceva la cap. Trebuie sa ii faca ceva la cap maine" a mai explicat el, potrivit cancan.ro