Nu rata emisiunea, de azi 17 septembrie, Puterea Dragostei vine cu noi surprize în casa ta. Un concurent are grave probleme de sănătate, iar Cristina Mihaela a fost nevoită să cheme salvarea în platoul emisiunii.
Ziua de 17 septembrie aduce noi conflicte în casa iubirii de la Kanal D. Urmărește partea a doua a emisiunii Puterea dragostei Live Video Online pe kanald.ro.
Nicos și Alexandra de la „Puterea Dragostei” continuă să-și adreseze vorbe grele. Conflictul dintre ei este unul mai vechi, dar nici până acum cei doi nu au reușit să facă pace și să își rezolve neînțelegerile.
După ce Nicos a atacat-o pe Alexandra făcând referire la copilul ei, concurenta de la Puterea Dragostei nu se va mai abține și va răbufni. Aceasta nu va mai ține cont de cei din casă și nici de faptul că în emisiune se va afla și Andra Voloș, îl va jigni pe Nicos, spunându-i acestuia cuvinte grele.
"Cum vreodată se te consider pe tine că ai suflet de mamă, când tu ai un suflet de mamă vitregă. Poți să te pui lângă mama mea care m-a părăsit. Ești una și aceeași persoană.", îi va spune Nicos Alexandrei în a doua parte a emisiunii.
Veste bună pentru fanii emisiunii „Puterea Dragostei”. Dacă nu ești în fața televizorului pentru a vedea cum vor evolua lucrurile în partea a doua a emisiunii Puterea Dragostei, ci poți face acest lucru și de pe telefonul mobil, laptop, pc sau tabletă.
Citeste si: Alexandra si Nicos formeaza din nou un cuplu? A pupat-o in emisiune!
Nicos de la „Puterea Dragostei” întâmpină câteva probleme de sănătate
Discuția aprinsă cu Alexandra își va pune puternic amprenta asupra lui Nicos. Cristina Mihaela va anunța în partea a doua a emisiunii că acesta are probleme serioase de sănătate.
Tot în partea a doua a emisiunii, Cristian Comănici va dezvălui că Seba și Alexandra s-ar cunoaște dinainte ca cei doi să intre în casa Puterea Dragostei, dezvăluind și motivele care l-au determinat să facă o astfel de afirmație.
„Sunt aici ca să-ți transmit informația în timp real” - Relatează adevărul și duce mai departe tehnicile învățate în cadrul Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării, Universitatea din București. Cu trei ani de licență și doi ani de master, plus experiența acumulată în presă, se declară o adevărată jurnalistă.
„Asta mi-am dorit să fac dintotdeauna. Sunt o persoană cu bun simț, iubesc ceea ce fac, iubesc oamenii, animalele, natura și lucrurile frumoase. Ca un jurnalist adevărat, citesc și sunt preocupat de dezvoltarea personală. Sunt aici pentru mine, pentru tine, pentru voi, pentru a face ca lucrurile să funcționeze cum trebuie în țara noastră"
Georgiana Balaban ocupă funcția de traffic manager.