În ediția de astăzi a emisiunii ”Casa Iubirii”, concurenții au luat parte la un joc inedit. Fetele au fost nevoite să-și acopere ochii și să-și recunoască partenerii.
Fetele au fost legate la ochi, iar în momentul în care și-au recunoscut iubitul să le ofere un sărut.
Concurenții s-au amuzat pe seama jocului de astăzi
Cea care și-a recunoscut partenerul a fost Larisa. Deși nu formează oficial un cuplu, Larisa l-a sărutat pasional pe Ionuț.
Nicoleta a ezitat să-l sărute pe Sorin pentru a nu face o greșeală și să sărute alt concurent.
Radu și Anca s-au sărutat în ediția de astăzi
După sărutul de la date, Anca și Radu au rămas la statutul de prieteni. Radu are câteva îndoieli legate de Anca și a numit-o o persoană neasumată.
Anca a fost și ea dezamăgită de faptul că Radu s-a lăsat sărutat de Kinga în gala trecută. Cu toate astea, Anca l-a recunoscut pe Radu, iar acesta i-a furat un sărut.
A absolvit Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării cu visul de ”a lucra în televiziune” sau ” de a fi pe sticlă”. Ulterior, a realizat că îi place să scrie. ”Am fost printre cei ce au reușit să facă și practică în acest domeniu, eram pasionată de sport, așa că am ajuns să și scriu despre asta, chiar în perioada Mondialului din Rusia, și mi-a plăcut enorm”.
Iubește dansul și să-și petreacă timpul alături de cei dragi.
”Îmi plac subiectele picante, dar nu le ocolesc nici pe cele serioase.
Îmi doresc să învăț cât mai multe, să cunosc cât mai multe povești, poveștile oamenilor care încă mai cred în noi, presa. Vă invit să citiți articolele mele pe stirilekanald.ro!”.