Un băiat de 25 de ani a dat foc apartamentului în care locuia și s-a aruncat apoi pe geam! E stare de alertă la Oradea!

E alertă maximă într-un cartier din Oradea, acolo unde un tânăr de 25 de ani a făcut niște lucruri inimaginabile!

Un tanar de 25 de ani a dat foc apartamentului in care locuia si s-a aruncat in gol de la etajul doi al blocului situat intr-un cartier rezidential din Oradea.

Citeste si: Tânărul chef care a ucis o bătrână și apoi a adormit peste ea a fost condamnat

Victima a avut noroc ca a cazut pe o masina parcata, asa ca a scapat cu viata. A fost transportat la spital cu multiple leziuni, dar este in stare buna.

Vecinii spun ca, intr-un acces de furie, a distrus mai multe obiecte din locuinta si s-a certat cu mama lui.

Citeste si: Arad. Un bărbat a murit într-un incendiu, iar alte două persoane au ajuns la spital

In urma incendiului, apartamentul a ars in totalitatate. Mai multi locatari au fost evacuati din cauza fumului dens, printre ei si un bebelus de 11 luni.

Medicii au prelevat probe pentru a stabili daca tanarul era sub influenta alcoolui sau stupefiantelor.


Autor
Îți Recomandăm Și...
Parteneri